Nasi nauczyciele

Nasz Zesół

Chińska Szkoła w Warszawie zatrudnia jednych z najlepszych nauczycieli języka chińskiego. Jest to ambitny zespół lektorów z profesjonalnym wykształceniem wyższych uczelni. Są kreatywni i energiczni a nauczanie jest dla nich pasją. Dbają o miłą atmosferę na zajęciach gdyż dobre relacje ze słuchaczem wspomagają naukę. Władają biegle językiem angielskim oraz niektórzy językiem polskim co pozwala na prowadzenie zajęć w obydwu tych językach.

Mogą mieć Państwo pewność, że w Chińskiej Szkole w Warszawie uczą się Państwo języka chińskiego mandaryńskiego, poprawnej gramatyki a przede wszystkim akcentu i znaków.

Pan Pan

Nauczyciel

Pani Pan – skończyła Uniwersytet w Shanghaju i pracowała jako nauczyciel w przedszkolach w Changning, Putuo i Jingan District. Pani Pan jest ciepłą, przyjazną i odpowiedzialną osobą a główny kierunek studiów – sztuka, powala jej na wykorzystywanie umiejętności ( śpiew, taniec, orygami, wycinanki i inne) w pracy z dziećmi. Posiada Kindegarten Teacher Certyficate i Mandarin Certyficate.

Hu Yu Hong

Lektor

Pani Hu to ciepła oraz wykształcona lektorka. Oprócz języka Chińskiego biegle posługuje się językiem angielskim. Studiowała na Yunchen oraz Taiyuan Normal University. Jej największym zainteresowaniem jest muzyka, szczególnie śpiewanie oraz gra na pianinie.

Yajing Cui

NAUCZYCIEL

Pani Cui to wykwalifikowana nauczycielka języka Chińskiego z długoletnim doświadczeniem. Biegle posługuje się językiem angielskim. Pani Cui uwielbia pracę z dziećmi, i nawzajem. Jej motto to "Zrób coś ponad wiarę - praktykuj ją."

Zhao Yue

Nauczyciel

Pani Zhao Yue - Kreatywna, łatwo nawiązuje kontakt z podopiecznymi. Posiada niezastąpione umiejętności przydatne w pracy z dziećmi jaki i dorosłymi. Jej główne cechy charakteru takie jak otwartość, miła aparycja i  sposób bycia oraz wytrwałość przekładają się na pozytywne wyniki uzyskiwane przez jej podopiecznych .

Dong Zhifeng

Nauczyciel

Pan Dong  Zhifeng - wykształcenie zdobył na Pekińskim Uniwersytecie Nauki oraz na Politechnice Warszawskiej. Od 2012 roku należy do zespołu nauczycieli Chińskiej Szkoły w Warszawie. Posiada również Certyfikat Nauczania Języka Mandaryńskiego. Biegle posługuje się językiem polski i angielskim. Jego opanowanie oraz spokój ducha pozytywnie odbiją się na słuchaczach przez co ich wyniki są zaskoczeniem dla nich samych.

Xu Xiaoyi

Nauczyciel

Pan Xiaoyi Xu – ukończył szkoły: Uniwersytet Moskiewski, Narodowy Uniwersytet Odeski ,Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej (Warszawa) Collegium Civitas (Warszawa) Uniwersytet Warszawski, Kierunki studiów: Kulturoznawstwo i Stosunki Międzynarodowe; Języki Obce. Natomiast doświadczenie zdobywał w organizacjach charytatywnych w Chinach oraz przez prywatne nauczanie języka chińskiego. W Chińskiej Szkole w Warszawie jest już od 2012 roku. Pan Xu zna języki: angielski, niemiecki, rosyjski i polski. Posiada ogromną wiedzę w zakresie języka chińskiego ale także kultury i sztuki tego kraju.

Vivien Shi

Nauczyciel

Pani Shi Qianyan – Ukończyła Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie. Pani Shi przez cały okres studiów nauczała języka chińskiego indywidualnego a następnie dołączyła do naszego zespołu. To młoda, energiczna i bardzo zaangażowana osoba. Wszystko co robi, robi na 100%. Biegle włada zarówno językiem polskim jak i angielskim. Świetnie dogaduje się z dziećmi. Używa w pracy różnych materiałów    edukacyjnych, w tym także    piosenek, origami, kaligrafii, zajęć plastycznych i sztuki.

Song Tong Tong

Lektor

 Song Tong Tong – ukończyła Guangdong University of Foreign Studies na kierunku Taeaching Chinese As a Second Language. Od 2011 roku zajmuje się praca w charakterze nauczyciela języka chińskiego. Biegle włada językiem polskim i angielskim. Pani Song Tong Tong to młoda, kreatywna, ambitna osoba, posiadająca mnóstwo nowatorskich pomysłów. O efekty jesteśmy spokojni.

Ningxin Zhang-Szymerska

Lektor

Pani Ningxin Zhang- Szymerska – ukończyła Donghua University –Shanghai, od 2008 roku zdobywała doświadczenie w indywidualnym nauczniu języka chińskiego dzieci i dorosłych. Posiada certyfikat osiągnięć w językach współczesnych oraz certyfikat nauczania języka mandaryńskiego. Biegle posługuje się językami angielskim, polskim i japońskim. Jej główne cechy charakteru to cierpliwość,  wytrwałość,  wiara,  konsekwencja i umiejętność przekonywania.

Liu Xiauyan

Nauczyciel

Pani Liu Xiauyan – ukończyła Międzynarodowe Centrum Kształcenia oraz Wyższą Szkołę Biznesu w Shandong. Doświadczenie zdobywała między innymi jako lektorka języka angielskiego i chińskiego. Posiada Certyfikat Kursu Języka Polskiego oraz Certyfikat Nauczania Języka Mandaryńskiego. Biegle włada zarówno językiem polskim jak i angielskim. Pani Liu to ciepła i spokojna osoba, jednakże w stosunku do języka bardzo wymagająca. 

Facebook