Nasze podręczniki

Zapraszamy do zapoznania się z bazą naszych materiałów do nauki języka chińskiego.

New Practical Chinese Reader

Podręczniki stosowane do nauczania języka chińskiego w naszej szkole to:  „New Practical Chinese Reader” “新实用汉语课本”, wydawnictwa Beijing Language and Culture University Press. Jest to seria składająca się z 6 części, opracowana wspólnie z HSK Guideline , przygotowująca do egzaminu HSK - Egzaminu Znajomości Języka Chińskiego (Hanyu Shuiping Kaoshi, The Chinese Proficiency Test). Celem tej serii podręczników jest rozwijanie umiejętności porozumiewania się za pomocą języka chińskiego poprzez naukę o strukturach językowych, funkcjach językowych i związaną znimi naukę wiedzy o kulturze wraz z kształceniem umiejętności słuchania, mówienia, czytania i pisania w języku chińskim. Każda lekcja zawiera: tekst, nowe słownictwo, konwersacje, gramatyka, fonetyka, ćwiczenia wymowy, znaki.

Książki dla dzieci

Język chiński na wesoło

Język chiński na wesoło to doskonały zestaw  do nauki języka chińskiego dla dzieci. Zawiera kolorowe ilustracje i ciekawe ćwiczenia pozwalające opanować podstawy języka. Książka przeznaczona jest dla osób rozpoczynających naukę. Zawiera płyty CD, niezbędne do nauki poprawnej wymowy. Obie książki w JĘZYKU POLSKIM!

KUAILE HANYU

Seria dla początkujących Kuaile Hanyu – Radość z Języka Chińskiego to seria książek i materiałów pomocniczych do nauki chińskiego. Przeznaczona dla uczniów w wieku 9-16lat, dla których językiem ojczystym jest polski.

Odpowiada poziomowi rozwoju oraz potrzebom młodzieży w tym wieku. Podręcznik dla uczniów składa się z 8 modułów tematycznych:

- Ja i TY

- Moja rodzina

- Jedzenie i żywność

- Szkoła i życie szkolne

- Czas i pogoda

- Praca

- Hobby

- Transport i podróże

Facebook