Kup książkę

  Tytuł Autor Opis Cena
Kuaile Hanyu 1 Xiaoqi Li

Seria dla początkujących Kuaile Hanyu 1 – Radość z Języka Chińskiego to podręcznik oraz ćwiczenie przeznaczone dla starszych uczniów zaczynających naukę języka chińskiego. Książki przeznaczone dla dzieci, których językiem ojczystym jest polski. Cena za jeden zestaw. W sprzedaży posiadamy również karty słów oraz książkę dla nauczyciela tej samej serii.

130
Kuaile Hanyu 2 Xiaoqi Li

Seria dla początkujących Kuaile Hanyu 2 – Radość z Języka Chińskiego to podręcznik oraz ćwiczenie przeznaczone dla starszych uczniów kontynuujących naukę języka chińskiego. Książki przeznaczone dla dzieci, których językiem ojczystym jest polski. Cena za jeden zestaw. W sprzedaży posiadamy również karty słów oraz książkę dla nauczyciela tej samej serii.

130
Język chiński na wesoło Liu Fu Hua

Język chiński na wesoło to doskonały zestaw  do nauki języka chińskiego dla dzieci dopiero zaczynających swoją przygodę z tym językiem. Zawiera kolorowe ilustracje i ciekawe ćwiczenia pozwalające nawet najmłodszym opanować podstawy języka. Zarówno podręcznik jak i ćwiczenie w języku POLSKIM! *brak na stanie

130
Chinese Paradise 2A lub 2B Liu Fu Hua

Kontynuacja podręcznika "Język Chiński na wesoło". Książka przeznaczona dla dzieci chcących kontynuować naukę języka chińskiego. Zawiera kolorowe ilustracje oraz ciekawe zadania, które zaciekawią młodsze dzieci. Zarówno zestaw 2A jak i 2B składa się podręcznika oraz ćwiczenia. Książki w języku angielskim. Cena za jeden zestaw.

130
New Practical Chinese Reader Liu Xun

Wydawnictwa Beijing Language and Culture University Press. Jest to seria składająca się z 6 części, opracowana wspólnie z HSK Guideline , przygotowująca do egzaminu HSK - Egzaminu Znajomości Języka Chińskiego (Hanyu Shuiping Kaoshi, The Chinese Proficiency Test). Celem tej serii podręczników jest rozwijanie umiejętności porozumiewania się za pomocą języka chińskiego poprzez naukę o strukturach językowych, funkcjach językowych i związaną znimi naukę wiedzy o kulturze wraz z kształceniem umiejętności słuchania, mówienia, czytania i pisania w języku chińskim. W skład zestawu wchodzą: podręcznik, ćwiczenie oraz płyta CD.

170
Słownik Polsko -Chiński Chińsko-Polski Level Trading

Niniejszy słownik zawiera około 14000haseł z zakresu słownictwa ogólnego, a także pewną ilość terminów specjalistycznych z różnych dziedzin takich jak: technika, medycyna, nauki przyrodnicze. W słowniku uwzględniono również pewien zasób słownictwa potocznego.

40
Polsko-Chiński Słownik Tematyczny Zespół Chińskiej Szkoły w Warszawie

„Polsko-chiński słownik tematyczny” jest pierwszym średniej wielkości słownikiem zawierającym polsko-chińskie słownictwo uporządkowane tematycznie. Służy on do  zwykłego wyszukiwania chińsko-polskiego słownictwa, do nauki języka chińskiego oraz języka polskiego skoncentrowanej na konkretnej dziedzinie oraz do tłumaczeń polsko-chińskich. Słownik obejmuje takie tematy jak polityka, gospodarka, finanse, wojskowość, prawo, religia, informatyka, natura, geografia, biologia, nauka, edukacja, kultura i sztuka, sport, zdrowie, turystyka, transport, budownictwo oraz jeszcze wiele innych z różnych dziedzin życia. Na słownik składa się łącznie około 18000 haseł. Powyższy słownik to swoiste źródło usystematyzowanej wiedzy i słownictwa polsko-chińskiego.

100
Polsko-Chińsko-Wietnamski Słownik Tematyczny Zespół Chińskiej Szkoły w Warszawie

„Polsko- chińsko-wietnamski słownik tematyczny”, pierwszy średniej wielkości słownik zawierający polsko-chińsko- wietnamskie słownictwo uporządkowane tematycznie, uzupełnia dotychczasowy brak takiej pozycji na rynku. Słownik ten służy do zwykłego wyszukiwania słownictwa chińskiego, polskiego i wietnamskiego, do nauki języka chińskiego, polskiego i wietnamskiego skoncentrowanej na konkretnej dziedzinie oraz do tłumaczeń polsko-chińskich, polsko-wietnamskich i chińsko-wietnamskich . Szeroki zakres słownictwa ogólnego, potocznego i specjalistycznego oraz wielość kategorii tematycznych dotykają różnorodnych obszarów współczesnego życia.Zasób leksykalny słownika podzielono semantycznie na 28 kategorii głównych oraz 144 pod kategorii. Na słownik składa się łącznie około 18000 haseł.

120
Kuaile Hanyu 3 Xiaoqi Li

Seria dla początkujących Kuaile Hanyu 3 – Radość z Języka Chińskiego to podręcznik oraz ćwiczenie przeznaczone dla starszych uczniów kontynuujących naukę języka chińskiego. Książki przeznaczone dla dzieci, których językiem ojczystym jest polski. Cena za jeden zestaw. W sprzedaży posiadamy również karty słów oraz książkę dla nauczyciela tej samej serii. *brak na stanie

130
Chinese Paradise 3A lub 3B Liu Fu Hua

Kontynuacja zestawu "Chinese Paradise 2B". Książka przeznaczona dla dzieci chcących kontynuować naukę języka chińskiego. Zawiera kolorowe ilustracje oraz ciekawe zadania, które zaciekawią młodsze dzieci. Zarówno zestaw 3A jak i 3B składa się podręcznika i ćwiczenia. Książki w języku angielskim. Cena za jeden zestaw.

130

Nazwa Banku: Santander Bank Polska S.A.
Odbiorca:Chińska Szkoła w Warszawie
Pol-Chin Consulting Hongyun Chai
Al. Jerozolimskie 87, 02-001 Warszawa
Nr rachunku: 76 1090 1870 0000 0001 1544 6885
Tytułem: Opłata za książkę .......(Tytuł, Imię i Nazwisko Kupującego).

 

Wypełniając formularz zakupu wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pol-Chin Consulting Hungyun Chai z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Jerozolimskie 87, 02-001 Warszawa) zgodnie z ustawą z dn. 29 lipca 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r. Nr. 101, poz 926 z późn. zm.) w celach marketingowych obejmyjące przesyłanie informacji drogą telefoniczną lub pocztową. Niniejsza zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel przetwarzania. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/na o przysługującym mi prawie wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Facebook