Opinie

Opinie

 

Maciej H. 17 lat, uczeń

Jest to mój kolejny kurs w tej szkolez Panią Yi. Poziom grupy stoi bardzo dobrze, zajęcia prowadzone są w interesujący sposób. Wiem, że ucząc się samemu nie mógłbym poznać tylu ciekawych informacji o języku chińskim lub kulturze Chin. Polecam.

Teresa B. 59 lat, inż włókiennik

Muszę pochwalić naszego nauczyciela. Przekazywał nam bardzo dużo informacji o języku chińskim. Poznawaliśmy zawiłości gramatyczne, fonetyczne. Wszystko w super atmosferze, sprzyjającej efektywnej nauce.

Piotr K. lat 25

Bardzo polecam uczęszczanie na lekcje języka chińskiego w Chińskiej Szkole w Warszawie. Zajęcia odbywają się w kameralnym gronie i bardzo szybko można nauczyć się wielu przydatnych słów, zdań i zwrotów tego języka. Zajęcia odbywają się systematycznie, a wszyscy nauczyciele szkoły, w sposób bardzo sprawny i rzetelny przekazują swoją wiedzę studentom. Naprawdę warto

Mateusz lat 16

Uważam, że zajęcia były prowadzone w bardzo ciekawy i ułatwiający nauczanie sposób . Naprawdę dużo się nauczyłem jak na 40h lekcyjnych. Wszystkim polecam ten kurs. Język chiński jest trochę trudny, ale da się go nauczyć. Nie ukrywam, że na początku miałem małe problemy, lecz później nauka była  już tylko przyjemnością. Nauczycileka była bardzo miła i zawsze potrafiła odpowiedzieć na moje pytania. Dowiedziałem się róznież kilku ciekawych informacji na temat Chin. Jestem pewien, że będę kontynował naukę chińskiego w tej szkole.

Marcin S. lat 31

Zajęcia prowadzono bardzo ciekawie. Nauczyciel był nastawiony na pomoc uczniom podczas zaję oraz przygotował wiele ciekawych ćwiczeń. Grupa nieduża  więc zajęcia bardzo intensywne.

Patrycja D., lat 20, studentka

Podczas kursu panowała atmosfera sprzyjająca nauce. Nauczyciel ( Pani Xin) daokładał wszelkich starań , aby wytłumaczyć materiał. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu kursu. Zamierzam dalej kontynuować naukę chińskiego, ponieważ przyswoiłam odpowiednią wiedzę oraz zostałam do tego zachęcona.

Andrzej S. lat 43,

Niniejszym wyrażam zadowolenie z uczestnictwa w kursie języka chińskiego prowadzonym przez Chińską Szkołę w Warszawie. Kurs pozwala na rozwój umiejętności czytanie, mówienia i pisania. Zajećia prowadzone prze nauczycielkę ( Yang) przebiegają w miłej beztroskiej atmosferze. Nauczycielka jest zaangażowana w prowadzenie zajęć, przygotowana. Rozszerz ona zajecia o dodatkowe zwroty i informacje o Chinach, kulturze. Polecam ten kurs. 

Piotr K. lat 24, analityk

Kurs j. chińskiego przebiega na poziomie bardzo dobrym. Nasz nauczyciel należycie przygotowuje się na zajęcia i w sposób bardzo skuteczny przekazuje nam wiedzę, którą jesteśmy w stanie wykorzystać w praktyce. Ponadto zajecia odbywają się systematycznie. Bardzo polecam każdemu chętnemu zamierzającemu rozpocząć naukę j. chińskiego aby rozpoczął ją właśnie w Chińskiej Szkole w Warszawie. Szkoła mieści się w centrum, więc dojazd bardzo dobry. Pozdrawiam.

Ł. 30 lat

Kurs był prowadzony w interesujący i (chyba) skuteczny sposób. W ciekawy sposób wprowadzono nas w dość skomplikowany system tonów i znaków. Nasz nauczyciel Dong pomagał nam we wszystkich trudnościach i doskonale tłumaczył wszelkie wątpliwości związane z nauką. chociał 4-osobowa grupawydawała mi się początkowo dość duża jak na naukę podstaw ( w których tak istotna jest właściwa wymowa) to dzięku Jego postawie jestem z kursu bardzo zadowolony i chciałbym go kontynuować.

Chinese course B 1-1. Overall good.

Very nice atmosphere, teacher explains professionally. At the beginning of the course had many problems with grammar, now comparing to my first class here my grammar level is improved significantly.

In the future I’d like to have more translation (from English to Chinese) in the classes. To improve my conversation skills.  

X. 28 lat

Kurs prowadzony w sposób bardzo profesjonalny. Lektorka w bardzo przystępny dla słuchaczy sposób przedstawia naowe zagadnienia. Dzięki ciągłemu powtarzaniu na zajęciach słówek nawet z tych odległych lekcji wiedza pozostaje w głowie na długo. Duża część zajęć kładzie nacisk na mówienie co dodatkowo wpływa na walory kursu.

Tomasz S 27 lat

 Opinia jak najbardziej pozytywna. Pani Yi Liping jest fantastyczną nauczycielką. Potrafi w bardzo jasny sposób przekazać wiedzę. Bardzo często poświęca swój czas aby chwilę dłużej zostać po zajęciach i zrobić dodatkowe ćwiczenia. Polecam.

Jacek S ,30 lat wł działalność Gospodarcza

Super kurs. Najlepszy nauczyciel jakiego miałem ( Dong Zjifeng). Polecam wszystkim.

Marie B ,19 lat, studentka

The Nanie Chinese teachers are really good and interesting people. I also enjoy the English explandion of the book because I don’t speak good Polish.

Maciej H, 16 lat, uczeń

Jestem bardzo zadowolony z kursu. Lekcje prowadzone były w sposób bardzo ciekawy. Pani nauczycielka Yi Liping bardzo często wykorzystywała materiały spoza książki i znała odpowiedzi na każde nasze pytanie. Z chęcią zapiszę się na następny poziom.

Dominika S, 18 lat,

 Uważam kurs języka chińskiego za bardzo pouczający. Moja nauczycielka Yi Liping prowadzi lekcje w fajny sposób. Skupia się na czytaniu i pisowni co jest dla mnie dobre, bo sprawia mi największą trudność. Cały kurs oceniam pozytywnie.

N.E.

Poziom A1-2, 3 miesiące nauki

Nasza nauczycielka jest wspaniałym nauczycielem. Zacząłem zupełnie od zera, ale doprowadziła mnie do rozsądnego poziomu zaledwie w ciągu 3 miesięcy. Zna ona doskonale podręcznik (New Practical Chinese Reader ) i dodatkowo sama przygotowała materiały do nauki, które były naprawdę pomocne. Nauczycielka potrafiła też doskonale wypośrodkować naukę znaków chińskich oraz transliteracji – najlepiej ze wszystkich nauczycieli jakich miałem w ogóle. Przez parę miesięcy kiedy byłem w Pekinie miałem innych nauczycieli. Oni, pomimo iż zawsze kładli odpowiedni nacisk na wymowę oraz tony, to jednak byli albo zbyt surowi albo zbyt łagodni. Z nauczycielką  zazwyczaj porozumiewaliśmy się po angielsku.

Simon K.

Poziom C1, 6 miesięcy nauki , bankier, UK, 29 lat

Fan Laoshi:
Podczas mojego przygotowywania się do przeprowadzki do Chin Fan Laoshi przerobiła ze mną bardzo duży zasięg różnych codziennych sytuacji. To było wyjątkowo przydatne jako przypomnienie więc teraz jestem w stanie poradzić sobie we wszystkich sytuacjach poza biurem po chińsku poza. Zaprezentowała mi szerokie spectrum słownictwa, które rzeczywiście polepszyło mój chiński w różnych obszarach. Pani Fan była bardzo elastyczna jeśli chodzi o przychodzenie do mojego biura i dostosowanie się do mojego grafiku. Tak samo potrafiła mi wyjaśnić po dokładnie po angielsku, jeśli nie mogłem czegoś zrozumieć po chińsku. Lekcje były dokładnie zaplanowane, a materiały przysyłane do mnie z wyprzedzeniem. Pani Fan prowadziła lekcje humorystycznie i w fajnej atmosferze. Zajęcia głównie oscylowały wokół mówienia, co pomogło mi odzyskać konkretny poziom płynności mowy przed wyjazdem do Chin. Bardzo polecam Fan Laoshi jako nauczyciela chińskiego.

Thanh H.N.

Poziom A1-2, 3 miesiące nauki, studentka, Wietnam, 18 lat

Miałam intensywny kurs chińskiego tylko przez 3 miesiące, ale jestem naprawdę bardzo zadowolona. Kiedy sobie myślę i patrzę wstecz to nie wierzę, że umiem już tak dużo! Nauczycielka wyjaśniała wszystko bardzo wyraźnie, robiliśmy dużo ćwiczeń z wymowy (mówienie oraz czytanie), które były dla mnie bardzo pomocne. W domu musiałam tylko ćwiczyć pisanie znaków samodzielnie, co mi pomagało zapamiętywać nowe słowa i używać potem w trakcie lekcji. Nauczycielka jest bardzo miła i cierpliwa. Sprawiła, że nauka chińskiego była znacznie łatwiejsza i przyjemniejsza.

Adam C.

Poziom A1-2, 8  miesięcy nauki, manager, UK, 36 lat

Laoshi  jest bardzo cierpliwym i wymagającym nauczycielem. Dobrze dostosowuje styl oraz szybkość mówienia do moich umiejętności oraz preferencji i zawsze stara się aby lekcje były interesujące i różnorodne.

Weronika K.

Poziom C2-1, 2 semestr nauka, Nauczycielka, 43 lat

Zajęcia odbywały się regularnie wg ustalonego planu. W czteroosobowej klasie wszyscy podchodzili do nauki języka poważnie i zależało im na postępie, co było pomocne w nauce. Lekcje były prowadzone w sposób uporządkowany i logiczny, wg „klucza” proponowanego przez podręcznik, z którego korzystaliśmy. Bardzo cenię sobie dobre, umiejętne i poparte przykładami wyjaśnianie przez nauczycielkę, poszczególnych znaków, słów, zwrotów; wyjaśnianie różnic pomiędzy słowami o podobnym lecz nie tożsamym znaczeniu, używanych w odmiennych kontekstach, sytuacjach i strukturach. Struktury gramatyczne były tłumaczone w sposób jasny i przystępny; przykłady Nauczycielki, indywidualna i wspólna analiza przykładów podanych w podręczniku, korygowanie w klasie ćwiczeń, które robiliśmy samodzielnie, pomagało w zrozumieniu zagadnień gramatycznych. Za wartościowe uznaję to, iż dzięki dzieleniu się swoją wiedzą i doświadczeniem, mogłam poszerzać znajomość niezwykle różnorodnych i bogatych zwyczajów, mentalności, elementów zarówno z historii jak i aktualnej rzeczywistości Chin. Prócz zajęć lekcyjnych w szkole otrzymywaliśmy również materiały, linki, gdzie mogliśmy znaleźć dodatkowe pomoce, co jest również bardzo cenne. Pomocny jest fakt, że nasza laoshi dobrze zna język angielski.

Sławomir M.

Poziom A2-1, 3 semestr, nauczyciel sztuka walki, 52 lat

Od roku uczęszczam na zajęcia z języka chińskiego, zajęcia prowadzone są profesjonalnie w małych grupach. Nasza nauczycielka jest kompetentną i zaangażowaną w swoją pracę. Na zajęciach panuje bardzo dobra atmosfera co pozwala bezstresowo przyswoić materiał. Nasza nauczycielka bardzo dokładnie i skrupulatnie prowadzi zajęcia, dokładnie i wyczerpująco wyjaśnia i tłumaczy niuanse języka chińskiego.

Agnieszka C.

Poziom B1-1, 5 semestr nauka, ekonomista, 48 lat

Pani Fan jest świetną nauczycielką. Od czasu czuje się u niej przygotowanie dydaktyczne. Wielka zaleta też że pani Fan cały czas mówi do nas po chińsku tak wiec możemy robić duże postępy w osłuchaniu się z językiem mówionym. W klasie poznaliśmy też poszerzony zakres wiedzy o chińskich tradycjach i robiliśmy dużo ćwiczeń w pisaniu. Jestem bardzo zadowolona z kursu i z niecierpliwością oczekuję na kolejny kurs z panią Fan.

Izabela G.

Poziom C2-1,  3 lata nauka, ekonomista, 37 lat

Jestem bardzo zadowolona za nauczycielki języka chińskiego. Uczęszczałam na jej zajęcia przez 3 lata. Jest bardzo dobrym i doświadczonym nauczycielem. Lekcje przez nią prowadzone są bardzo ciekawe i przybliżają niuanse języka i kultury Chin. Jest nauczycielem wymagającym i stwarza na zajęciach atmosferę pracy co działa na uczniów bardzo motywująco. Ma talent pedagogiczny i doskonale potrafi wytłumaczyć i rozjaśnić zawiłości języka. Bardzo sobie cenią jej, zaangażowanie i entuzjazm, które się udzielają i zachęcają do dalszy nauki.

Juraj T.

Poziom A1-2

Ok,Zajęcia są bardzo interesujące.Dzięki nauczycielce pani Lili Pink moja wiedza na temat języka chińskiego znacznie się poszerzyła.Zamierzam kontynuować naukę w tej szkole razem z panią Lily Pink.Polecam serdecznie.

 Marta B.

Poziom A1-2


Poziom B1-1, 3 semestr nauki, manager, 41 lat

Pani Fan jest jedną z najlepszych nauczycieli, jakich kiedykolwiek miałem. W ciągu jednego semestru zrobiliśmy bardzo duże postępy. Uczenie się chińskiego z panią Fan, to jedna wielka przyjemność. Bardzo lubię te lekcje i na pewno będę kontynuować.

Jędrzej K.

Poziom A1-2, 2 semestr nauki, uczeń, 14 lat

Bardzo ciekawie prowadzone lekcje. Nauczycielka świetnie uczy języka i dobrze tłumaczy. Jestem bardzo zadowolony z lekcji. Pani nauczycielka cierpliwie i dokładnie tłumaczy. Bardzo miła atmosfera na lekcjach i bardzo sympatyczna pani nauczycielka.

Tomasz K.

Zdecydowanie polecam Szkołę Chińską w Warszawie.Nauczyciel całą uwagę i skupienie przekłada na uczniów.Małe grupy 4-5 osobowe pozwalają na niemalże indywidualne lekcje.Na szczególne podziękowanie i uwagę zasługuje nauczyciel Liping która z pełnym poświęceniem i zaangażowaniem prowadziła lekcje żadko kończąc o czasie! Podręcznik z którego korzystamy jest przejrzysty i pozwala łatwo przyswoić język.Zdecydowanie rekomenduję Chińską Szkołę tym wszystkim którzy pragną nauczyć się tego "trudnego" języka.

Olga K

Poziom A-1

Jesli chodzi o poziom nauczania jest on bardzo wysoki,podstawowym atutem szkoły są profesjonalnie przygotowani do nauczania lektorzy.W miłej atmosferze jaka panuje na zajeciach aż przyjemnie wchłania sie wiedzę.Bez dwóch zdań będę kontynuować naukę w Chińskiej Szkole w Warszawie.Jest to bardzo dobrze przygotowana placówka.

 

X. 

Zajęcia bardzo mi się podobały. Nasza nauczycielka jest zawsze bardzo dobrze przygotowana, lekcje są ciekawe i odbywają się w przyjemnej atmosferze. Wszystkie zagadnienia gramatyczne są dokładnie wyjaśniane.

Bardzo polecam uczęszczanie na lekcje języka chińskiego w Chińskiej Szkole w Warszawie. Zajęcia odbywają się w kameralnym gronie i bardzo szybko można nauczyć się wielu przydatnych słów, zdań i zwrotów tego języka. Zajęcia odbywają się systematycznie, a wszyscy nauczyciele szkoły, w sposób bardzo sprawny i rzetelny przekazują swoją wiedzę studentom. Naprawdę warto

Piotr K. lat 25

Muszę pochwalić naszego nauczyciela. Przekazywał nam bardzo dużo informacji o języku chińskim. Poznawaliśmy zawiłości gramatyczne, fonetyczne. Wszystko w super atmosferze, sprzyjającej efektywnej nauce.

Teresa B. 59 lat, inż włókiennik

Poziom nauczania odpowiedni. Dobrze przedstawione podstawy językowe, przeprowadzenie kursu na dobrym poziomie. Sądzę, że podejmę się nauki na dalszym etapie.

Anna, 19 lat, studentka

Zajęcia bardzo mi przypadły do gustu, pomimo braku wcześniejszych doświadczeń z językiem chińskim, dzięki bardzo przyjaznym nauczycielom szybko przyswoiłem dużo informacji zarówno na temat języka chińskiego jak i samych Chin. Na zajęciach panowała bardzo przyjazna atmosfera.

Łukasz, lat 20, student

Jest to mój kolejny kurs w tej szkole Panią Yi. Poziom grupy stoi bardzo dobrze, zajęcia prowadzone są w interesujący sposób. Wiem, że ucząc się samemu nie mógłbym poznać tylu ciekawych informacji o języku chińskim lub kulturze Chin. Polecam.

Maciej H. 17 lat, uczeń

Kurs językowy prowadzony w sposób profesjonalny. Prowadząca zajęcia bardzo rzetelnie przeprowadziła zajęcia, tłumaczyła cały materiał. Jestem zadowolona z uczestnictwa w kursie językowym prowadzonym przez Chińską Szkołę w Warszawie.

Anna, 21 lat.

Bardzo podobał mi się sposób prowadzenia zajęć, sprawiał, że łatwiej można było się nauczyć nowych słówek. Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze i dużym plusem była mała ilość osób w grupie.

Agnieszka, 24 lat.

Zajęcia bardzo mi się podobały. Prowadząca podawała nam wiele przykładów zastosowania języka w codziennej mowie. Dużo wymagała od nas, więc musiałem uczyć się z zajęć na zajęcia. W przyjemnością będę chodził na następny poziom :) Polecam wszystkim.

Anonim

Facebook